pomiar

Jest to nasze pierwsze spotkanie z klientem, podczas którego poznajemy wstępnie oczekiwania klienta oraz mierzymy pomieszczenie w którym  mają znajdować się meble.

projekt

To kolejny etap, gdzie powstaje wizualizacja Państwa mebli, uwzględniamy tu Państwa oczekiwania oraz bierzemy pod uwagę funkcjonalność  mebli.

wycena

W momencie kiedy mamy przygotowany projekt umawiamy spotkanie i omawiamy projekty, dobieramy materiały i przystępujemy do wyceny. Do tego etapu wszystko jest bezpłatne.

produkcja i montaż

Jest to moment rozpoczęcia produkcji która zazwyczaj trwa od 2-6 tygodni, ostatni etap to zawiezienie mebli do klienta i montaż.

opinie klientów

wsparcie na każdej linii

Studio M - to przede wszystkim profesjonalna i miła obsługa w osobie Pani Kasi, doskonały kontakt, dbałość o szczegóły i funkcjonalność rozwiązań. Fachowe doradztwo i pomoc w wyborze
materiałów, solidne i terminowe wykonanie mebli to tylko kilka atutów tej firmy.

profesjonalna robota!

Kilkukrotnie korzystałem z usług Pani Kasi. Firma jest godna polecenia ponieważ dotrzymuje
terminów a wykonane meble są funkcjonalne i starannie wykonane
Dziękuje za profesjonalną realizację mojego zamówienia. Jestem zadowolony z jakości mebli, które otrzymałem . Kontakt z firma bardzo dobry.

stylowe wzornictwo

Współpraca z firmą Studio M to była dobra decyzja. Pani Kasia przygotowała nam świetne projekty, wszystko skrupulatnie wytłumaczyła. Proces produkcji i montażu przebiegł bardzo
szybko.Meble są wykonane z dbałością o szczegóły, jakość bardzo dobra, wszystko dokładnie wymierzone i zamontowane.

STUDIO M
MEBLE NA WYMIAR
Katarzyna Perlicka

BIURO:
tel. 793 263 010
tel. 577 776 387
mail: studiommeble@wp.pl

PRODUKCJA:
tel. 530 141 787

Napisz do nas

8 + 5 =